Konum : Anasayfa Sharp Buzdolapları

Sharp Buzdolabı Yetkili Satış Merkezi

Mitsubishi Klima
Sharp Buzdolabı

Üstün Japon teknolojisinin göz kamaştıran şıklığı, geliştirilmiş yapısal tasarımı, elektronik kontrol özelliği ve yeni kompresörü sayesinde Sharp buzdolapları, çeşitli ülkelerde enerji verimlilik oranı sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Hibrit soğutma sistemi ile yiyeceklerinizin daha uzun süreli taze kalmasını sağlamaktadır. Hibrit soğutma sistemi, aşırı kuruluğu, aşırı soğumayı ve eşit seviyede olmayan soğumayı önler. Soğutulmuş hava, buzdolabının arka kısmından gelerek dolaylı bir soğutma sağlar ve yiyeceklerinizin taze kalmasında yardımcı olur.

Plasmacluster iyonları sayesinde havada uçuşan küf sporlarını etkisiz hale getirir. Bu pozitif ve negatif iyonlar, ayrıca küflerin yayılmasından kaynaklanan kötü kokuyu da azaltır. Bu, buzdolabınızdaki yiyeceklerinizin daha uzun süre taze kalması anlamına gelmektedir.

Çevre konusunda hassas olan Sharp Buzdolapları, Montreal Protokolü'ne göre ozona zararlı CFC gazlarını kullanmaz. 

Daha fazla bilgi için ürünlerin teknik özelliklerini inceleyebilir veya çağrı merkezimiz olan 0 212 444 1 156 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ürün KategorileriÇift Kapılı No-Frost Buzdolapları

Çift Kapılı No-Frost Buzdolapları


4 Kapılı Buzdolabı

4 Kapılı Buzdolabı


BUZDOLABI ALMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
NEDEN SHARP BUZDOLABI ?

Sharp Klima Kampanya

SHARP KLİMA MODEL VE FİYATLARI İÇİN YETKİLİ SATICIMIZ İKLİM PLUS KLİMA WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
Sharp Buzdolapları Kampanyası

Sharp Türkiye

Sharp buzdolabı, Türkiye geneline farklı modelleri ile Teknosa güvencesi altında hizmet vermektedir. Farklı Sharp buzdolabı modelleri ve uygun Sharp buzdolabı fiyatları ile satış ve servis hizmeti vermekteyiz. Sharp buzdolabı hakkında şikayet ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz..
Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp buzdolabı bayileri, İstanbul geneline uzman kadro ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp buzdolabı fiyatları, uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile 12 ay taksit imkanı.   

İklim Plus DTM

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel: (+212) 444 1 156
  • Fax: (+212) 660 69 50
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Sharp Buzdolapları

Mutfaklarınızın vazgeçilmez ürünü olan Sharp Buzdolapları, günlük yaşamlarınızda kolaylıklar sağlamaktadır. Sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi sayesinde daha fazla yiyeceklerinizin yer bulacaktır. Tek yapmanız gereken web sitemizden sipariş vermek yada 444 1 156 numaralı çağrı merkezlerimizi aramak..

Sharp Servis ve Satış Noktaları

Sharp Servisleri
Sharp servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sharp Buzdolaplarında 12 Ay Taksit
Sharp buzdolapları uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile web sitemizde.
Sharp Yetkili Satış ve Servis Merkezi