Konum : Anasayfa

Sharp Buzdolabı Yetkili Satış Merkezi

Mitsubishi Klima
Sharp Buzdolabı

Sharp Özel Ürünleri

Sharp SJ-T69R-WH Buzdolabı
Sharp SJ-T69R-WH Buzdolabı
2 388.00 TL
Sharp SJ-PT69R-HS Buzdolabı
Sharp SJ-PT69R-HS Buzdolabı
2 808.00 TL
Sharp SJ-PT59R-WH Buzdolabı
Sharp SJ-PT59R-WH Buzdolabı
2 364.00 TL

Sharp Buzdolapları Garanti Şartları ve Kapsamı

Firmamız, nitelikleri belirlenmiş bu cihazı, üretim hataları nedeniyle oluşabilecek arızalara karşı, belirtilen koşul ve süreler için garanti eder. Garanti anlaşmasını yapan kişi, bu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

 1. Bu belge Sharp marka iki kapılı ve dört kapılı buzdolapları için geçerlidir.
 2. Ek garanti, cihazlarımıza verilen 3 yıllık garanti süresinin bitiminden itibaren ek 4 yıllık süreyi kapsar.
 3. Cihazınızın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı, firmamızın garantisi altındadır.
 4. Garanti kapsamında oluşabilecek arızalar için yedek parça ve işçilik ücreti alınmayacaktır.
 5. Onarım yeri (cihazın kullandığı yer ve atölye) ve şekli yetkili servis tarafından belirlenir.
 6. Belge üzerinde tahrifat yapıldığı, cihazın üzerindeki orjinal seri numarası kaldırıldığı veya tahrifat yapıldığı takdirde garanti geçersizdir.
 7. Arızanın giderilmesi konusunda uygulanacak teknik yöntemlerin tespiti ile değiştirilecek parçaların saptanması tamamen firmamıza aittir.

Aşağıda belirtilen durumlarda cihazınız garanti kapsamına girmez. Bu gibi durumlarda cihazınızın arızası ücret karşılığında yapılır.

 1. Kullanma hatalarından meydana gelen hasar ve arızalar,
 2. Cihazınızın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar,
 3. Firmamız Yetkili Servisleri dışında, yetkisiz kişilerce yapılan her türlü müdahele sonucu oluşan hasar ve arızalar,
 4. Yükleme, boşaltma ve sevkiyat anında meydana gelecek hasar ve arızalar,
 5. Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, hatalı elektrik tesisatı, ürün etiketinden yazılı voltajdan farklı voltajda kullanma nedenlerinden meydana gelen hasar ve arızalar,
 6. Doğal afetler, yangın, yıldırım düşmesi, vandalizm, terör vb mücbir sebeplerle meydana gelen hasar ve arızalar, garanti kapsamı dışındadır.
Sharp © Teknosa ®
 

Sharp buzdolapları

Sharp buzdolapları Türkiye disbiritörü Teknosa güvencesi altında satılmaktadır. Sharp buzdolapları, profesyonel uzman personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile haftanın 7 günü satış ve servis hizmeti vermektedir.

Sharp buzdolabı birbirinden farklı modelleri, sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Uygun fiyat, cazip ödeme seçenekleri ve 12 aya varan taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz buzdolaplarını websitemizden veya 444 1 156 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.
BUZDOLABI ALMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
NEDEN SHARP BUZDOLABI ?

Sharp Klima Kampanya

SHARP KLİMA MODEL VE FİYATLARI İÇİN YETKİLİ SATICIMIZ İKLİM PLUS KLİMA WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
Sharp Buzdolapları Kampanyası

Sharp Türkiye

Sharp buzdolabı, Türkiye geneline farklı modelleri ile Teknosa güvencesi altında hizmet vermektedir. Farklı Sharp buzdolabı modelleri ve uygun Sharp buzdolabı fiyatları ile satış ve servis hizmeti vermekteyiz. Sharp buzdolabı hakkında şikayet ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz..
Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp buzdolabı bayileri, İstanbul geneline uzman kadro ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp buzdolabı fiyatları, uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile 12 ay taksit imkanı.   

Sharp Plasmacluster Etkisi sharp-buzdolabi-iyon-etkisi Plasmacluster İyonlar sayesinde havada uçuşan küf sporları etkisiz hale gelir.
Hibrit Soğutma Sistemi sharp-buzdolabi-hibrit-sogutma Hibrit soğutma sistemi, aşırı kuruluğu, aşırı soğumayı ve eşit seviyede olmayan soğumayı önler.
Sharp Buzdolabı sharp-buzdolaplarÇevre konusunda hassas olan Sharp Buzdolabı, enerji tasarrufu ile daha az elektrik tüketmektedir.

Sharp Buzdolabı

Sharp buzdolabı yetkili servisi, İstanbul geneline profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir. Sharp buzdolabı fiyatları ve kolay ödeme seçeneği ile satış yapmaktadır. İstanbulun birçok yerinde bulunan Sharp buzdolabı yetkili bayilerimiz güleryüzlü hizmet anlayışı ve TSE belgeli servis hizmet noktaları ile size bir telefon kadar yakın.
Sharp Buzdolabı Modelleri Sharp Buzdolabı Modelleri Sharp buzdolapları farklı model tasarımı ve göz kamaştıran şıklığı sizi etkisi altına alacaktır.
Sharp Buzdolabı Servis sharp-buzdolabi-hibrit-sogutma İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

Haberler

Sharp İle Teknolojiye Ve Uzak Doğu’ya Yolculuk Yapıldı

Sharp’ın Türkiye Buzdolabı Bölge Distribütörleri ve Sharp Yazar Kasa Bayileri içinde en yüksek ciroya sahip olan 4 bayi ile birlikte Tayland’da bulunan..

İklim Plus DTM

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

 • Tel: (+212) 444 1 156
 • Fax: (+212) 660 69 50
 • Mail: info@iklimplus.com.tr

Sharp Buzdolapları

Mutfaklarınızın vazgeçilmez ürünü olan Sharp Buzdolapları, günlük yaşamlarınızda kolaylıklar sağlamaktadır. Sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi sayesinde daha fazla yiyeceklerinizin yer bulacaktır. Tek yapmanız gereken web sitemizden sipariş vermek yada 444 1 156 numaralı çağrı merkezlerimizi aramak..

Sharp Servis ve Satış Noktaları

Sharp Servisleri
Sharp servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sharp Buzdolaplarında 12 Ay Taksit
Sharp buzdolapları uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile web sitemizde.
Sharp Yetkili Satış ve Servis Merkezi