Konum : Anasayfa Sharp Buzdolabı

Sharp Buzdolabı Yetkili Satış Merkezi

Mitsubishi Klima

Sharp Buzdolabı

sharp-buzdolabi

Sharp Buzdolabı, Üstün Japon teknolojisinin göz kamaştıran şıklığı

Mutfaklarımızda kullandığımız mikrodalga teknolojisinin mucidi Sharp'ın geliştirdiği yeni ve devrim yaratan bir teknoloji ile buzdolaplarınızda yiyecek ve içecekleriniz adeta bozulmayacak. Alışageldiğimiz sistemde buzdolapları içerisinde muhafaza ettiğimiz besinler ne yaparsanız yapın, uzun süre dayanmazlar. Hatta içlerinden herhangi birinde bir bozulma başgösterdiğinde bu sonuç diğer besin maddelerini de anında etkileyerek onların da bozulma sürecine girmesini hızlandırır. Havada zaten mevcut bulunan çürütücü bakterilerin neden olduğu bu durum hem cebimize hem de sağlığımıza büyük zarar verir. Öyleki gribe neden olan influenza virüsü buzdolaplarımızda bu şekilde yayılır.

İşte Sharp bu durumda devreye giriyor ve geliştirdiği lisanslı plasma cluster teknolojisi ile buzdolabınızı çürütücü bakterilere karşı bir kalkan haline getiriyor. Bir iyon jeneratörü ile pozitif ve negatif iyonlar üreterek çürütücü bakterilerle savaşan Sharp buzdolaplarının kullandığı bu inanılmaz teknoloji en basit yoluyla aşağıdaki videolarda anlatılmıştır. Buzdolabı almadan önce cebinizi ve sağlığınızı koruyan bu teknolojinin yalnızca Sharp buzdolaplarında olduğunu unutmayınız.

hibrit-sogutma

Kullanımda Kolaylık, Teknolojide Sessizlik

Sharp buzdolabı, sizlere günlük yaşantınızda kolaylıklar sağlamaktadır.  Yiyecek ve içeceklerinizi gönül rahatlığı ile koruyabilirsiniz. 

Teknolojide Sessizlik

Sharp Buzdolabı, ses seviyesi çok düşük olduğundan çevreye rahatsızlık vermemektedir.


Sharp Buzdolapları Çevre Dostua-sinifi

Sharp Buzdolapları, Montreal Protokolü'ne Göre Ozona Zararlı CFC Gazlarını Kullanmaz.

Çevre konusunda hassas olan Sharp, buzdolaplarında termal izolasyon için köpüklü Pentane maddesi, kompresörde ise HFC-134a kullanılır ve bu maddeler ozon dostudur.

Sharp Buzdolapları Yüksek Enerji Tasarrufu - A Sınıfı

İnsana ve Çevreye Dost

Geliştirilmiş yapısal tasarımı, yeni kompresörü ve elektronik kontrol özelliği sayesinde Sharp buzdolapları, çeşitli ülkelerde enerji verimlilik oranı (EER) sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun anlamı, daha az çevresel etki ve daha az elektrik tüketimidir.

 

BUZDOLABI ALMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
NEDEN SHARP BUZDOLABI ?

Sharp Klima Kampanya

SHARP KLİMA MODEL VE FİYATLARI İÇİN YETKİLİ SATICIMIZ İKLİM PLUS KLİMA WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
Sharp Buzdolapları Kampanyası

Sharp Türkiye

Sharp buzdolabı, Türkiye geneline farklı modelleri ile Teknosa güvencesi altında hizmet vermektedir. Farklı Sharp buzdolabı modelleri ve uygun Sharp buzdolabı fiyatları ile satış ve servis hizmeti vermekteyiz. Sharp buzdolabı hakkında şikayet ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz..
Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp buzdolabı bayileri, İstanbul geneline uzman kadro ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp buzdolabı fiyatları, uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile 12 ay taksit imkanı.   

İklim Plus DTM

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel: (+212) 444 1 156
  • Fax: (+212) 660 69 50
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Sharp Buzdolapları

Mutfaklarınızın vazgeçilmez ürünü olan Sharp Buzdolapları, günlük yaşamlarınızda kolaylıklar sağlamaktadır. Sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi sayesinde daha fazla yiyeceklerinizin yer bulacaktır. Tek yapmanız gereken web sitemizden sipariş vermek yada 444 1 156 numaralı çağrı merkezlerimizi aramak..

Sharp Servis ve Satış Noktaları

Sharp Servisleri
Sharp servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sharp Buzdolaplarında 12 Ay Taksit
Sharp buzdolapları uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile web sitemizde.
Sharp Yetkili Satış ve Servis Merkezi