Konum : Anasayfa Plasmacluster ve Küf Spor Etkisi

Sharp Buzdolabı Yetkili Satış Merkezi

Mitsubishi Klima

Plasmacluster İyonları, Havada Uçuşan Küf Sporlarına Etkisi

sharp-buzdolabi-iyon-etkisiPlasmacluster İyonları, Havada Uçuşan Küf
Sporlarını Etkisiz Hale Getirir.

Plasmacluster iyonları hava kanallarından buzdolabı içine hızla yayılarak uçuşan küf sporlarını sarar ve etkisiz hale getirir. Bu pozitif ve negatif iyonlar, ayrıca küflerin yayılmasından kaynaklanan kötü kokuyu da azaltır. Bu, buzdolabınızdaki yiyeceklerinizin daha uzun süre taze kalacağı anlamına gelir.

Plasmacluster teknolojisi nasıl çalışır
plasmacluster-buzdolabiSharp buzdolabı dondurucu aralığında bulunan kalıp sporlar ve bakteri birikimini ortadan kaldırmak için yenilikçi bir Plasmacluster iyonizasyon sistemi var.

Onun buzdolabı dondurucu aralığı içinde benzersiz Plasmacluster teknolojisi Sharp kullanımı aslında azaltmak ve hatta koku birikmesini önlemek için kirletici saldırır.

Nasıl çalışır? Ayrılmaz bir iyon jeneratörü hem pozitif hidrojen ve oksijen negatif iyonlar oluşturmak için su molekülleri çevredeki havadan çekilerek ayırır.

Bu çarpışma iyonları buzdolabı dondurucu atmosfere ve koku üzerine yapışan istikrarlı hava molekülleri neden, kümeler oluşturarak yayımlanır.

Pozitif ve negatif iyon kümeleri yiyecek bölümündeki hava parçacıklarını emerek devredışı bırakır. Böylece size antibakteriyel bir çözüm sunar. 

anti-bakteriyel Plasmacluster teknolojisi ile birlikte özel yapılı Nano filtreye devre dışı bırakır ve mevcut olabilecek herhangi bir kirletici kokular engellenir. Sonuç olarak bakterilerin yanı sıra yiyecek peynir ve balık gibi güçlü kokuları ortadan kaldırılması ve birikiminde bir azalma olur.

Böylece, her zaman daha uzun ömürlü tazelikten emin olabilirsiniz.


Plasmacluster Teknolojisi Nedir?

 

BUZDOLABI ALMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
NEDEN SHARP BUZDOLABI ?

Sharp Klima Kampanya

SHARP KLİMA MODEL VE FİYATLARI İÇİN YETKİLİ SATICIMIZ İKLİM PLUS KLİMA WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
Sharp Buzdolapları Kampanyası

Sharp Türkiye

Sharp buzdolabı, Türkiye geneline farklı modelleri ile Teknosa güvencesi altında hizmet vermektedir. Farklı Sharp buzdolabı modelleri ve uygun Sharp buzdolabı fiyatları ile satış ve servis hizmeti vermekteyiz. Sharp buzdolabı hakkında şikayet ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz..
Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp buzdolabı bayileri, İstanbul geneline uzman kadro ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp buzdolabı fiyatları, uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile 12 ay taksit imkanı.   

İklim Plus DTM

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel: (+212) 444 1 156
  • Fax: (+212) 660 69 50
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Sharp Buzdolapları

Mutfaklarınızın vazgeçilmez ürünü olan Sharp Buzdolapları, günlük yaşamlarınızda kolaylıklar sağlamaktadır. Sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi sayesinde daha fazla yiyeceklerinizin yer bulacaktır. Tek yapmanız gereken web sitemizden sipariş vermek yada 444 1 156 numaralı çağrı merkezlerimizi aramak..

Sharp Servis ve Satış Noktaları

Sharp Servisleri
Sharp servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sharp Buzdolaplarında 12 Ay Taksit
Sharp buzdolapları uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile web sitemizde.
Sharp Yetkili Satış ve Servis Merkezi