Konum : Anasayfa Nano Koku Giderici

Sharp Buzdolabı Yetkili Satış Merkezi

Mitsubishi Klima

Nano Koku Giderici İnatçı Kokuları Dezenfekte Eder

nano-kotu-kokulari-yok-eder

Yeni modellerde yer alan koku giderici, nano boyutlarında moleküller içermektedir. Sharp Buzdolabı, Hava filtrelerden geçerken, içinde bulunan ve kokuya neden olan moleküller, nano boyuttaki koku giderici moleküller tarafından sıkıca yakalanır. Bu sayede buzdolabının içinde oluşan kötü kokular azaltılır.

NANO TEKNOLOJİ
Nano Teknoloji içinde bulunduğumuz yüzyılın en önemli sanayi devrimi olarak nitelendiriliyor. Kirlenmeyen ve kendi kendini temizleyen yüzeyler, bakterisiz ortamlar, birçok hastalığın tedavisi, çizilmeyen arabalar. Aslında birçoğu bugün hayatımıza girdi bile!

Sharp Buzdolapları, Nano teknoloji sayesinde üzerinize giydiğiniz elbisenin veya evlerinizdeki koltukların ıslanmaması, kirlenmemesi mümkün. Otomotiv sektörünün en önemli sorunlarından biri olan araçların üzerindeki boyaların çizilmesi ve kaportalarının aşınması sorunu da nano teknoloji sayesinde çözülüyor.

Çok fazla pencereye sahip olan ve temizlenmesi sorun olan dış cepheler kendi kendini temizleyebiliyor. Ev kadınlarının nefret ettiği mutfak, banyo ve tuvalet temizliği sorun olmaktan çıkmış durumda. Ahşap veya beton yapılar nemden, sudan veya kirden etkilenmiyor.

nano-teknolojisi


Aslında doğada zaten var olan mevcut birçok teknoloji hayata geçirilmiş. Örneğin Amazon ve Afrika da balta girmemiş ormanlarda yetişen ve oradaki insanlar tarafından kutsal kabul edilip uğruna tapınılan bir bitki olan Lotus çiçeği hayatı boyunca hiçbir şekilde üzerinde su, yağmur, çamur ve kir barındırmamaktadır. Lotus çiçeğinden esinlenerek hayata geçirilmiş nano teknolojik koruma sistemleriyle elde edilen bu sonuca da lotus etkisi deniliyor.

Dünya ülkelerinin 2008 için bu teknolojiye ayırdıkları pay tam 8,6 milyar dolar. 2015 yılı için belirtilen rakam ise 1 trilyon dolar.

 

BUZDOLABI ALMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
NEDEN SHARP BUZDOLABI ?

Sharp Klima Kampanya

SHARP KLİMA MODEL VE FİYATLARI İÇİN YETKİLİ SATICIMIZ İKLİM PLUS KLİMA WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
Sharp Buzdolapları Kampanyası

Sharp Türkiye

Sharp buzdolabı, Türkiye geneline farklı modelleri ile Teknosa güvencesi altında hizmet vermektedir. Farklı Sharp buzdolabı modelleri ve uygun Sharp buzdolabı fiyatları ile satış ve servis hizmeti vermekteyiz. Sharp buzdolabı hakkında şikayet ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz..
Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp buzdolabı bayileri, İstanbul geneline uzman kadro ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp buzdolabı fiyatları, uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile 12 ay taksit imkanı.   

İklim Plus DTM

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel: (+212) 444 1 156
  • Fax: (+212) 660 69 50
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Sharp Buzdolapları

Mutfaklarınızın vazgeçilmez ürünü olan Sharp Buzdolapları, günlük yaşamlarınızda kolaylıklar sağlamaktadır. Sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi sayesinde daha fazla yiyeceklerinizin yer bulacaktır. Tek yapmanız gereken web sitemizden sipariş vermek yada 444 1 156 numaralı çağrı merkezlerimizi aramak..

Sharp Servis ve Satış Noktaları

Sharp Servisleri
Sharp servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sharp Buzdolaplarında 12 Ay Taksit
Sharp buzdolapları uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile web sitemizde.
Sharp Yetkili Satış ve Servis Merkezi