Konum : Anasayfa

Sharp Buzdolabı Yetkili Satış Merkezi

Mitsubishi Klima
Sharp Buzdolabı

Sharp Özel Ürünleri

Sharp SJ-T59R-SL Buzdolabı
Sharp SJ-T59R-SL Buzdolabı
2 100.00 TL
Sharp SJ-T59R-WH Buzdolabı
Sharp SJ-T59R-WH Buzdolabı
2 100.00 TL
Sharp SJ-PT69R-HS Buzdolabı
Sharp SJ-PT69R-HS Buzdolabı
2 808.00 TL

Buzdolabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

GENEL BİLGİLER:
Dayanıklı tüketim malları grubuna giren bu ürünün seçimi, bir çok nedenlere bağlı olarak yapılmalıdır.

Evimizdeki elektrikli ev aletlerinden sürekli voltaja bağlı olması nedeniyle buzdolaplarının öncelikle emniyetli  ve yüksek kaliteli olması kaçınılmazdır. Gıdaların muhafazası nedeniyle güvenli ve ideal soğukluğun oluşturulması, enerjinin doğru kullanılma şartı, hijyenik şartların mükemmelliği, bakteri üretmeyen ve toksit malzeme içermeyen yardımcı ve aksesuar malzemelerinin kullanılması gereklidir. Kullanıcıya kullanım kolaylığı ve opsiyonel faydaları sağlamış olması, uzun yıllar kullanıma elverişliliği, (nem, oksit, paslanma ve çürüme gibi) metal bölümlerin zamanla zarar görmemesi  veya fonksiyonlarını yitirmemesi, bakım ve temizliğin kolay / maliyetsiz yapılabilirliği, olası sorunlara yedek parça ve servis desteğinin kullanım ömrü boyunca sağlanabilmesi, tüketicinin kullanım hatalarını ve minik kullanıcıların emniyetlerini sağlamak gibi bir çok özelliklere dikkat edilmelidir.

MARKA VE ÜRÜN  SEÇİMİ :
Üretici firmanın buzdolabı üretimindeki başarı durumuna:
(Sharp 1910 yılında ilk buzdolabını üretmiş, bir dizi teknolojik buluş ve gelişmelere öncülük yaparak Dünyada buzdolabı üreticileri arasında en gelişmiş ürünlerin üretildiği bir marka olmuş ve tüm coğrafya koşullarına uygun  üretim  yapan  bir firma haline gelmiştir.  95 yıllık buzdolabı üreticisi olan Sharp çok önemli deney ve birikimlerle teknolojik yenilik, tasarım ve teknik özelliklerle birlikte yüksek kalitesiyle müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.)

Tüketicinin ihtiyaç durumunun belirlenmesi
(Freezer ve Dipfriz ihtiyacının dönem ve mevsimsel olarak belirlenmesi.)

Ürünün ne kadar güvenli olduğuna:
(Malın güvenirliliği müşteri tarafından garanti anlamına geliyor. Enerji hattının devamlı bağlı kalması nedeniyle, olası kısa devre, voltaj hareketleri, arıza, ısı ve nemli bölümlerle buzlanma mahallerinde yangına ve elektrik kaçaklarına karşı güvenli olması önemlidir.  Sharp buzdolapları 3 yıl AR-GE çalışmaları yapılarak üretime alınmaktadır. Bu 3 yıllık süre içerisinde ürünün en olumsuz  şartlarda gösterebileceği sorunlar incelenerek önlemleri alınarak üretime hazır hale getiriliyor.)

Buzdolabı için ayrılan yere uygun ölçüde olup olmadığı:
Sharp buzdolabı ürün gamında standart ve üst ölçülerde bir çok model mevcut olup en ideal ürün  tavsiyesi yapılabilmektedir.

Cihazın albenisine:
Sharp buzdolaplarının öncülükleriyle ulaşmış olduğu her yeni teknolojinin yanı sıra müşteri segmanının talepleri doğrultusunda gövde hatları ve modern çizgileri dikkate alınarak üretilmektedir.  Üretilen ürünlerde  güncel talepler devamlı izlenerek geliştirilmiş,  müşteri evlerinde ihtiyacın yanı sıra tamamlayıcı bir aksesuar olarak yerini almaktadır. (Sharp buzdolapları beyaz, siyah, komple çelik, kapısı çelik, aleminyum, aynalı ve her renk ahşap kaplamalı kapılar olarak zevke uyumlu hale getirilebilen modeller mevcuttur.)

Fiyatı:
Sunmuş olduğu teknolojik üstünlük, malzeme kalitesi, hacmi ve enerji sarfiyatıyla konfor özellikleri mukayese edilerek fiyat mukayesesi yapılmalıdır.

Teknolojik üstünlüklerine;
Tercih edilecek  ürünün yukarıda belirtilen özelliklerinin yanı sıra bir Sharp buzdolabında olması gereken ve teknolojide gelinen son durumlarla ilgili bilgileri ek (1) ve ek (2) de  görebilirsiniz.

 

Sharp buzdolapları

Sharp buzdolapları Türkiye disbiritörü Teknosa güvencesi altında satılmaktadır. Sharp buzdolapları, profesyonel uzman personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile haftanın 7 günü satış ve servis hizmeti vermektedir.

Sharp buzdolabı birbirinden farklı modelleri, sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi özellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Uygun fiyat, cazip ödeme seçenekleri ve 12 aya varan taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz buzdolaplarını websitemizden veya 444 1 156 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.
BUZDOLABI ALMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
NEDEN SHARP BUZDOLABI ?

Sharp Klima Kampanya

SHARP KLİMA MODEL VE FİYATLARI İÇİN YETKİLİ SATICIMIZ İKLİM PLUS KLİMA WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
Sharp Buzdolapları Kampanyası

Sharp Türkiye

Sharp buzdolabı, Türkiye geneline farklı modelleri ile Teknosa güvencesi altında hizmet vermektedir. Farklı Sharp buzdolabı modelleri ve uygun Sharp buzdolabı fiyatları ile satış ve servis hizmeti vermekteyiz. Sharp buzdolabı hakkında şikayet ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz..
Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp Buzdolabı Bayileri Sharp buzdolabı bayileri, İstanbul geneline uzman kadro ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp Buzdolabı Fiyatları Sharp buzdolabı fiyatları, uygun fiyat ve cazip ödeme seçenekleri ile 12 ay taksit imkanı.   

Sharp Plasmacluster Etkisi sharp-buzdolabi-iyon-etkisi Plasmacluster İyonlar sayesinde havada uçuşan küf sporları etkisiz hale gelir.
Hibrit Soğutma Sistemi sharp-buzdolabi-hibrit-sogutma Hibrit soğutma sistemi, aşırı kuruluğu, aşırı soğumayı ve eşit seviyede olmayan soğumayı önler.
Sharp Buzdolabı sharp-buzdolaplarÇevre konusunda hassas olan Sharp Buzdolabı, enerji tasarrufu ile daha az elektrik tüketmektedir.

Sharp Buzdolabı

Sharp buzdolabı yetkili servisi, İstanbul geneline profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir. Sharp buzdolabı fiyatları ve kolay ödeme seçeneği ile satış yapmaktadır. İstanbulun birçok yerinde bulunan Sharp buzdolabı yetkili bayilerimiz güleryüzlü hizmet anlayışı ve TSE belgeli servis hizmet noktaları ile size bir telefon kadar yakın.
Sharp Buzdolabı Modelleri Sharp Buzdolabı Modelleri Sharp buzdolapları farklı model tasarımı ve göz kamaştıran şıklığı sizi etkisi altına alacaktır.
Sharp Buzdolabı Servis sharp-buzdolabi-hibrit-sogutma İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ile size bir telefon kadar yakın.

Haberler

Sharp İle Teknolojiye Ve Uzak Doğu’ya Yolculuk Yapıldı

Sharp’ın Türkiye Buzdolabı Bölge Distribütörleri ve Sharp Yazar Kasa Bayileri içinde en yüksek ciroya sahip olan 4 bayi ile birlikte Tayland’da bulunan..

İklim Plus DTM

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

  • Tel: (+212) 444 1 156
  • Fax: (+212) 660 69 50
  • Mail: info@iklimplus.com.tr

Sharp Buzdolapları

Mutfaklarınızın vazgeçilmez ürünü olan Sharp Buzdolapları, günlük yaşamlarınızda kolaylıklar sağlamaktadır. Sessiz çalışma özelliği ve geniş iç hacmi sayesinde daha fazla yiyeceklerinizin yer bulacaktır. Tek yapmanız gereken web sitemizden sipariş vermek yada 444 1 156 numaralı çağrı merkezlerimizi aramak..

Sharp Servis ve Satış Noktaları

Sharp Servisleri
Sharp servis olarak satış sonrası uzman teknik servis ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Sharp Buzdolaplarında 12 Ay Taksit
Sharp buzdolapları uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile web sitemizde.
Sharp Yetkili Satış ve Servis Merkezi